پروژه های ساختمانی شیراز

فروش پایان کار نیست ، آغاز یک تعهد است

قوانین و مقررات

* فروشنده موظف است در ابتدای قرارداد کلیه آموزش های مورد نیاز جهت استفاده از سایت به نشانی www.sbfars.ir را بطور کامل به خریدار یا نماینده ایشان ارائه نماید و هرگونه تغییر در نحوه استفاده از سایت را سریعا به اطلاع خریدار رساند.

* فروشنده موظف است هرگونه ایرادات نرم افزاری و فنی احتمالی سامانه را در حداقل زمان ممکنه برطرف نموده و در صورت خرابی سامانه بیش از 24 ساعت فروشنده جهت جبران متضرر شدن خریدار به ازای هر یک روز خرابی احتمالی یک روز در پایان قرارداد به مدت زمان قرارداد می افزاید  و در صورت خرابی  بیش از 72 ساعت فروشنده متعهد میگردد بابت هر روز 2% از مبلغ قرارداد را به خریدار پرداخت نماید.

* فروشنده موظف میگردد کلیه خدمات مورد تعهد خود را که در قالب بسته در اختیار خریدار قرار میدهد را در مدت زمان قرارداد انجام دهد و در صورت انجام ندادن هرکدام از تعهدات ذکر شده در بسته انتخابی توسط خریدار در پایان قرارداد متعهد به جبران و عودت مبلغ مربوط به آن آیتم می باشد.

* خریدار متعهد میگردد که اطلاعات ارائه شده در سایت را فقط در مجموعه خود استفاده نماید و از هرگونه فروش و یا ارائه اطلاعات کاربری خود و اطلاعات ارائه شده در سایت به غیر خودداری نماید بدیهی است که در صورت تشخیص این مهم از سوی مراجع قانونی، فروشنده اختیار دارد که حساب کاربری خریدار متخطی را مسدود نماید و هزینه پرداخت شده توسط خریدار را مسترد نخواهد کرد.

* خریدار موظف به پرداخت کل هزینه بسته خریداری شده طبق نحوه پرداخت در ج شده در قرارداد می باشد. در صورتی که خریدار به تعهدات خویش در نحوه پرداخت هزینه ها عمل ننمود فروشنده اختیار مسدود نمودن حساب کاربری خریدار در سایت را دارد.

*  مشکلات فنی نظیر قطعی و یا افت سرعت اینترنت و اختلال در تجهیزات یا شبکه محلی خریدار که موجب از دسترس خارج شدن سایت گردد هیچ گونه ایرادی متوجه فروشنده نخواهد گردید.

* پس از خرید و فعال سازی بسته در صورت انصراف خریدار از عضویت هیچ گونه وجهی به خریدار مسترد نمیگردد.

نماد اعتماد الکترونیکی

ساماندهی پایگاه های الکترونیکی

logo-samandehi

اطلاعات تماس

آدرس : شیراز-خیابان قصردشت،خیابان ولیعصر،کوچه ۱۶ پلاک ۴۲۲

فروش : 09379117347 

پشتیبانی :

09172262587-09172262586

ایمیل : info@sbfars.com

ساعات کار : دفتر شنبه تا چهارشنبه 8:00 صبح تا 16:00 و پنجشنبه 8:00 صبح تا 13:00